ورود / ثبت نام0

تماس با درصد

` سایت درصد و اپلیکیشن درصد جهت راحتی کاربران برای دسترسی به تخفیف انواع محصولات در فروشگاه‌های معتبر راه اندازی شده است. در صورت تمایل به برقراری ارتباط با درصد میتوانید از طریق ایمیل info@darsad.ir با ما درتماس باشید.

چگونگی ثبت فروشگاه در درصد

افرادی که دارای فروشگاه معتبر با ای نماد هستند، میتوانند برای ثبت فروشگاه خود از طریق ایمیل info@darsad.ir، اقدام به انجام این کار کنند.

اطلاع از وضعیت کالاها

تمامی محصولات موجود در درصد در سایت مربوطه به فروش میرسند و درصد هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش کالاها ندارد. بنابراین در صورتی که شما سوالی در ارتباط با مشخصات و یا موجودی محصولهایی که در درصد به نمایش در آمده اند، دارید، باید به صورت زیر عمل کنید:
در ابتدا محصول مورد نظر خود را بیابید که این کار را با جستجو کردن به سادگی میتوانید انجام دهید. بعد از پیدا کردن کالای مد نظر نظر خود، میتوانید با فروشگاه مربوطه ارائه دهنده محصول، تماس حاصل فرمایید و برای رسیدن به پاسخ سوالات خود با آنها صحبت کنید.

ثبت نارضایتی از فروشگاه‌ها

فروشگاه‌های به ثبت رسیده در درصد دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند و هویت آنها از سمت کارشناسان درصد مورد تایید است.
اما در صورتی که شما شکایتی از فروشگاهی دارید و یا تخلفی را مشاهده کرده اید، میتوانید از طریقinfo@darsad.ir شکایت خود را با ما مطرح کنید. در صورت اثبات تخلف از سوی کارشناسان درصد، فروشگاه مربوطه حذف خواهد شد.

سامانه درصد پلتفرمی را در اختیار کاربران قرار میدهد تا بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه بهترین گزینه ها از لحاظ قیمت و کیفیت برای خرید را پیدا کرده و از بیشترین تخفیف ها برای تهیه خدمات و کالاهای خود برخوردار شوند.

شبکه های اجتماعی

logo-samandehi

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها ایمیل خود را وارد کنید

© Copyright 2012-2018 Hamrah Samaneh Pardis. All Rights Reserved.